Szafy Indeco

Firma Indeco S.A. jest czołowym, wieloletnim i doświadczonym producentem i dostawcą systemów, komponentów i prefabrykatów oraz rozwiązań służących zabudowie wnęk i budowie szaf opartych o drzwi systemowe INDECO. Dostarczane przez INDECO systemy zamocowań oraz obramowań drzwi systemowych pozwalają na zastosowanie jako wypełnień różnorodnych materiałów takich jak płyty laminowane, szyby bezbarwne i kolorowe, lustra, płyty rattan, SIBU, LOOM, płyt tapetowanych i obciąganych materiałami oraz wielu innych.

Niemal nieskrąpowane możliwości wykorzystania różnych materiałów do produkcji drzwi systemowych przez producentów końcowych decydują o wszechstronnych zastosowaniach drzwi systemowych INDECO począwszy od zabudów wnęk poprzez garderoby i szafy ubraniowe, szafy biurowe, pokojowe, hotelowe aż po zastosowania specjalne jak drzwi przechodnie lub szafy w pomieszczeniach ze skośnym sufitem.

O sukcesie drzwi systemowych INDECO zadecydowały oprócz wysokich walorów użytkowych i estetycznych również łatwość produkcji produktów finalnych, łatwość montażu, bezpieczeństwo użytkowania i wysoka trwałość. Walory te sprawiły, że produkcja drzwi systemowych INDECO stała się podstawą działalności setek firm spełniających oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Firmy te działają w systemie partnerskim INDECO uzyskując sprawdzone rozwiązanie na prowadzenie dochodowego przedsięwzięcia.

Sieć INDECO charakteryzuje realizacja rozwiazań uwzględniających specyficzne wymagania konsumenta przy uwzględnieniu szczególnych uwarunkowań architektonicznych (wnęki, obniżone i skośne sufity, filary, podciągi, rury itp.) pozwalających nie tylko dostosować się do istniejących warunków ale nawet maskować defekty architektoniczne. Sieć INDECO zaspokaja potrzeby konsumentów na rozwiązania niestandardowe i unikalne, wytwarzane „na wymiar” oraz dostarcza szeroką gamę rozwązań standardowych.

Uniwersalne drzwi systemowe znajdują zastosowanie i uznanie u użytkowników - stanowią podstawę budowy szaf, garderób, pawlaczy, wykorzystywane są w biurach, sypialniach, salonach, hotelach. Łatwość produkcji drzwi systemowych INDECO sprawiła, że właśnie to rozwiązanie jest najczęściej wykorzystywane do samodzielnego wykonywania przez majsterkowiczów. „Na dowolny wymiar” – to podstawowa cecha produktów INDECO.

Od wielu już lat naszej działalności przyświeca wizja: „Być czołowym, światowym dostawcą drzwi systemowych.” Jako producent dążymy do tego celu realizując wyznaczoną sobie misją: „Łatwa dostępność przy wysokiej jakości i niskiej cenie.”

Wychodząc naprzeciw rosnącym wymaganiom w INDECO ciągle doskonalimy procesy produkcyjne, prowadzimy badania nad wykorzystaniem nowoczesnych materiałów, dążymy do wydłużenia czasu życia produktów. Ciągle monitorując upodobania końcowych klientów oferujemy rozwiązania, które postrzegane są jako estetyczne i innowacyjne. Na rynku producentów drzwi systemowych firma Indeco S.A. posiada: - najwyższy wskaźnik efektywności, - najwyższy wskaźnik ekonomiczności: jakość/cena.

Usprawniając technologię produkcji zwracamy uwagę na spełnianie norm systemu jakości. Współpracujemy z uznanymi dostawcami surowców o stabilnym poziomie jakości. Stale doskonalony proces kontroli jakości wspomagany jest zarówno procedurami jak i doskonaleniem pracowników na stanowisku pracy.

Script logo