Naszymi partnerami są

Współpracujemy z producentami i hurtowniami zapewniającymi szybką i rzetelną dostawę materiałów co pozwala nam na terminowe wykonywanie zleconych realizacji. Proponujemy państwu najlepsze firmy produkujące materiały i okucia meblowe dostępne na polskim rynku.

 • Blum

  Nieskończenie wiele możliwości do mebli bez uchwytów

  Wraz z redukcją na poziomie designu na pierwszy plan wysuwa się funkcjonalność mebla. Blum oferuje różnorodne możliwości projektowania drzwi, uchylnych frontów górnych i szuflad bez uchwytów oraz wyposażenia ich w wysoki komfort ruchu.

 • Electrolux

  Z myślą o wyższych wymaganiach

  Electrolux jest wiodącym na świecie producentem urządzeń gospodarstwa domowego, które powstają w oparciu o wnikliwą analizę potrzeb konsumentów i są udoskonalane dzięki ścisłej współpracy z profesjonalistami.

 • Elfa

  Zorganizuj Swoją kuchnię lub przedpokój

  Nasze nowoczesne systemy przechowywania nie tylko pomogą zaoszczędzić, ale także tworzą przestrzeń. Systemy przechowywania są innowacyjne i śmiałe, oferując przemyślane rozwiązania od wieszaków i drzwi przesuwnych po wyposażenie szaf i systemy półek.

 • Indeco

  Jakość i gwarancja Indeco

  Jesteśmy czołowym, wieloletnim i doświadczonym producentem i dostawcą systemów oraz rozwiązań służących zabudowie wnęk i budowie szaf opartych o drzwi systemowe INDECO.

 • Kam

  Meble kuchenne do zabudowy "pod sufit"

  Dobre meble kuchenne, nagrodzone Złotym Medalem MTP MEBLE 2014 r., oferowane w przystępnej cenie, do zabudowy "pod sufit". Przeznaczone do indywidualnego montażu zgodnie z instrukcją.

 • Teka

  Gwarancja dobrej kuchni

  Teka jest europejską grupą przemysłową powołaną do produkcji kuchennych urządzeń do zabudowy, produktów łazienkowych oraz pojemników przemysłowych.

Script logo